Biraz da Sanat! Ünlü Ressamların Unutulmaz Çiçek Tabloları

Biraz da Sanat! Ünlü Ressamların Unutulmaz Çiçek Tabloları

Yazar: John Okunma: 796 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016 Yorum 0

Çiçekler tarihin her döneminde en az şimdiki kadar popüler canlılardı. Öyle ki ev eşyalarından kıyafetlerine hemen her yerde çiçek motiflerine yer verildi. Genç kızlar çeyizlerine işlediler çiçekleri, şairler türlü çiçeklere şiirler yazdı, birçok ressam tuvallerini çiçeklerle süsledi. Biz de bu yazımızda en ünlü ressamların unutulmaz çiçek tablolarını sizler için derledik.

Devamını Oku

Çiçekçi Kız

Çiçekçi Kız

Yazar: John Okunma: 525 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016 Yorum 0

Çiçekçi Kız denildiğinde aklınıza ilk ne geliyor? Türk Filmlerinden bir sahne mi? İzmirli Taylan’ın Çiçekçi Kız şarkısı mı? Roman Havası mı?

Devamını Oku

Türkiye’nin Çiçek Tarlaları

Türkiye’nin Çiçek Tarlaları

Yazar: John Okunma: 532 Yayın Tarihi: 08 Oct 2016 Yorum 0

Uçsuz bucaksız tarlalara ekilmiş milyonlarca çiçeği insan karşısında görünce şaşırıyor. Görsel açıdan tam bir şölen diyebiliriz. Kırmızı, mor, pembe, sarı milyonlarca çiçeğin bir arada olduğu Türkiye’nin çiçek tarlaları görenleri kendisine hayran bırakıyor. Hatta öyle bir hal almış ki, insanlar sırf bu çiçek tarlalarının fotoğrafını çekmek için ziyaretlerde bulunuyor. Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin çiçek tarlalarını biraz daha yakından anlatmak istiyoruz. Gazetelerde haber değeri taşıdığı için pek çok kez yer alan söz konusu tarlalar adeta deniz gibi rüzgarın etkisiyle dalgalanıyor. Çiçek denizi; rengarenk görünümleriyle harikulade bir şaheser ortaya koyuyor.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)